Prywatność i bezpieczeństwo

 

Podczas projektowania systemu produkcyjnego naszej karty biznesowe, Szczególną uwagę przywiązano do bezpieczeństwa danych.

Kiedy stajesz się naszym klientem, kontakt e-mail, informacje dotyczące wysyłki i płatności, jak również informacji wizytówki będą rejestrowane w systemie. Te dane są chronione i bezpiecznie przechowywane na naszych serwerach poprawnie skonfigurowany. Te dane i kopie zapasowe są dostępne tylko dla naszych lojalnych współpracowników, którzy są w pełni świadomi naszej odpowiedzialności w prawie karnym. Gwarantujemy, że dane te nigdy nie będzie - z jakiegokolwiek powodu - należy zwrócić na osoby trzecie.

We hate spam! Nigdy nie sprzedać swój e-mail, lub żadnych danych osobom trzecim, a my nigdy nie wysyła reklam. Będziemy wykorzystywać dane tylko z tobą skontaktować.

Sortowane i drukowane wizytówki są na tej samej polityki bezpieczeństwa. Nasi koledzy, którzy przygotowują swoje wizytówki są w pełni świadomi swojej odpowiedzialności, o danych osobowych. Nasze produkty są pakowane w bezpieczne opakowania dyskretne. Twoje wizytówki są prywatną własnością firmy od początku, i tylko one mogą się z tobą osobiście.

Możesz zapłacić produktów za pośrednictwemPayPal. PayPal ma uznanych międzynarodowo, bezpieczny system płatności, który jest zintegrowany z wizytówkę InternetPrint.eu zastosowaniu. To dla ciebie, aby informacje dotyczące karty kredytowej są bezpieczne.(Nie możemy i nie przechowujemy żadnych danych karty kredytowej, to tylko obsługiwane przez PayPal).

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje: