O nas - InternetPrint

 

Nasza firma rozpoczęła online druk wizytówek, wizytówki, szablon programu do edycji w roku 2007, co umożliwia naszym klientom, aby wydrukować wizytówki na szybsze, bardziej wygodny i zmodernizowany. W latach poprzednich, wyspecjalizowane w zakresie usług kreatywnych i drukowania, zdobywszy 12 lat doświadczenia w tych dziedzinach.

Naszym głównym celem jest oferowanie najwyższej jakości wizytówki do bardzo szerokiego grona użytkowników Internetu na całym świecie, drukowane we wszystkich językach - ze szczególnym uwzględnieniem małych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Nasi pracownicy pracują codziennie, aby poprawić nasze procedury pracy, technologia opracowana zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Siedziba firmy:

Kft InternetPrint.
Numer rejestracyjny: 0109956205
Tamás u. 14. FSZ. 4.
Budapeszt (III.)
1038
Węgry (Unia Europejska)

Drukarnia cyfrowa:

Jegenye u. 6.
Budapeszt (X.)
1107
Węgry (Unia Europejska)


Produkcji kart prowadzona jest działalność gospodarcza we wszystkich aspektach, od zamówienia do wysyłki paczki, zgodnie z bardzo surowym systemem. Opracowaliśmy naszą politykę, z których możemy domagać się w każdym przypadku. Ta metoda pracy gwarantuje, że jakość jest zawsze na tym samym wysokim poziomie lub nawet wzrośnie, ponieważ ciągle sprawdzić i udoskonalić procesy pracy.

Wszystkie te mają również zastosowanie do każdej z następujących procesów:

Robimy wszystko dla Ciebie - na żywo w dowolnym miejscu na świecie - z przyjemnością zauważyć, że jakość naszych wizytówek pomaga promować swój biznes, i budować swoją osobistą sieć